אודות המרפאה

המרפאה הוקמה בשנת 2007 ע"י ד"ר עירן פרונט, פריודונט, מומחה למחלות חניכיים ושתלים וד"ר יעל פרי- פרונט, פדודונטית, מומחית לרפואת שיניים לילדים בשד' מוריה 53 שבחיפה. 
מטרת המרפאה  לתת שירות איכותי לקהילה עם דגש על שיתוף פעולה עם רופאי השיניים  לביצוע טיפולי חניכיים מורכבים תוך הקפדה על ביצוע הטיפולים והפנייתו חזרה לרופא מפנה. 
המרפאה מצוידת במיטב המכשירים והחידושים הטכנולוגיים העדכניים ביותר עם דגש על שימוש בחומרים איכותיים לטיפולים המבוצעים.
במרפאתנו לא מבוצעים טיפולי שיניים כגון שחזורים ("סתימות") טיפולי שורש גשרים כתרים וכד׳.
בשנת 2010 הצטרפה למרפאה ד"ר קארין שושני מומחית ביישור שיניים בילדים ובמבוגרים.
במרפאתנו אנו שמים דגש על ביצוע טיפולים ברמה גבוהה עם דגש על טיפול אישי ומתן פתרון אישי המתאים לכל מטופל תוך שמירה על קשר הדוק עם הרופאים המפנים.

ד"ר עירן פרונט

מומחה למחלות חניכיים בוגר ההתמחות בפריודונטיה ניימכן הולנד ותואר מסטר במדעי החיים בנושא אימונולוגיה של מחלת חניכיים.
בעל תעודת מומחה לרפואת חניכיים (פריודונטיה) מטעם משרד הבריאות ומטעם הפדרציה האירופאית לפריודונטיה.
מנהל היחידה לרפואת חניכיים במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה.
עוסק במחקר על הקשר בין מחלות חניכיים ומחלות כלליות השפעת טיפולי חניכיים על מדדי הרוק וטכניקות כירורגיות לשחזור רקמות סביב שיניים ע"י שתלי שומן חופשי.
חבר בהסתדרות לרפואת שיניים ובאיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטגרציה, באקדמיה האמריקאית לפריודונטיה, בפדרציה האירופאית לפריודונטיה האיגוד ההולנדי לפריודונטיה והאקדמיה לאוסאואינטגרציה.
ד"ר פרונט מרבה להרצות בארץ ובחו"ל.

ד"ר עירן פרונט - מומחה לפריודונטיה - ברשימת הרופאים הטובים ביותר לשנת 2022 של המגזין פרובס

גם השנה אני שמח להיכלל ברשימת הרופאים הטובים ביותר לשנת 2022 – של מגזין פורבס, כמומחה לפריודונטיה.

מזה 9 שנים ברציפות עמלים במגזין פורבס על הרכבת רשימת הרופאים הטובים ביותר. הרשמה מורכבת מ – 36 תחומי רפואה הכוללים 1428 רופאים ו- 177 קטגוריות. 

מתוך הבנה שהרופאים עצמם הם היחידים שיוכלו לקבוע אילו קריטריונים מרכיבים את הרופא הטוב ביותר, הרשימה למעשה, היא סקירת עמיתים הממליצים על רופאים מומחים בתתי התמחות שונים משלהם. כל רופא יכול להמליץ רק על רופא אחד מהמוסד בו הוא עובד – כאשר המלצה כזו מקבלת משקל נמוך לעומת המלצה על עמית ממוסד מתחרה שמקבלת משקל גבוה יותר בשיקלול הציון.

Best doctors 2022 by Forbs 2

הרצאות וכנסים בהשתתפות ד"ר עירן פרונט - שנת 2022

ספטמבר 2022 – סדנת תפירה בכירורגיה אורלית במסגרת כנס של העמותה הישראלית להשתלות דנטליות.

אוקטובר 2022 – הרצאה "הצגת מקרים קליניים בהם נעשה שימוש בשתל רקמה רכה אלוגני" במסגרת קורס טיפול ברצסיות מטעם חברת H.A "ה.א. שיטות יבוא דנטלי בע"מ".

נובמבר 2022 – הרצאה: "שימוש במכשיר PIEZOSURGERY בכירורגיה" במסגרת הכנס הבינלאומי השלישי של מותג השתלים הדנטליים Bicon בנושא "האם יש באמת פתרונות פשוטים לחוסר עצם?"

נובמבר 2022:  הרצאה בנושא: "שימוש בבינה דגיטלית להכנת שתלי עצם מותאמים אישית לעיבוי רכסים מחוסרי שיניים" במסגרת כנס של ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל בנושא "רפואת שיניים בעידן הדיגיטלי – מציאות חדשה".
"

דילוג לתוכן